Size Özel
kurumsal web siteleri

Kadromuz
Ekibimiz yazılım uzmanı, grafik-web tasarımcı, eğitimci ve yayıncının da bulunduğu bir kadro ile eğitimli ve deneyimli destek personelinden oluşmaktadır.

Firmamız
Şirketimiz, 2015 Ekim ayından beri İstanbul'da faaliyet göstermektedir. Müşteri sayımız, güçlü referanslarımız sayesinde hızla artmaktadır.

Müşterilerimiz
Müşterilerimiz arasında her sektörden firmalar, esnaf, devlet kurumları, okullar, öğretmenler, dernekler, vakıflar ve her meslek grubundan kişiler yer almaktadır.

Ürünümüzün Özellikleri
Kapsamlı, kaliteli, kolay kullanımlı ve ekonomik olmalarıdır. Bu özellikler sayesinde herkes web sitesi sahibi olabilmekte ve sitesini bir başkasına ihtiyaç duymadan internete bağlanabildiği her ortamdan yönetebilmektedir. Web yazılım ürünlerimiz, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda sürekli olarak geliştirilmektedir.

Hedefimiz
Uzun yıllar bu alanda faaliyet göstermek; kalite, verim ve fiyat olarak kullanilabilir ürünler ortaya çıkarmaktır. Düşük fiyatlı ve yüksek kaliteli hizmetler üreterek herkesin bu hizmetlerden yararlanmasını sağlamaktır.

Sizi tanımlayacak ve isteklerinizi karşılayacak organik özgün kodlar ve sizin istekleriniz doğrultusunda tasarlanmış SEO'ya uygun, hazır sistem veya wordpress kullanmadan kimseye ihtiyaç duymadan yönetebileceğiniz web sitesi yapıyoruz.

İster bir pazaryeri, ister kurumsal bir web sitesi, isterseniz de küçük bir işletme olun. İnternetin gücünden yararlanmanız için markanıza uygun iletişim çözümleri ile yanınızdayız.

O zaman Renk!

Maksat cebe para değil portfolyo renklensin!; Amacımız daha fazla para ile memnuniyetsiz işler yapmak değil, hakettiğimiz ücret ile son teknoloji kullanarak kaliteyi sizlere sunabilmek.

10 Adımda Biz Bu İşi Nasıl Yapıyoruz?

1. Hedeflerin belirlenmesi
Markanız ile gösterimde hitap ettiğimiz hedef kitlenin belirlenmesi ve markanızı sahiplenmemiz ile işleyiş başlar.

2. Çalışmanın Detaylandırılması
Sizden alacağımız done referans ve kurumsal kimlik ile ilk taslaklar oluşturulur. Hedef kitle analizinden sonra sizin için neler yapılabilir konuları tartışılır. Markanız için en verimli olacak özellikler sitenizde barındırılacağına taahhüt verilir.

3. Sektör Analizi ve Rakiplerin İncelenmesi
Varolduğunuz sektörde bulunan rekabet analizi ile hedeflediğimiz müşteri kitlesine daha çabuk ulaşmamız ve sizinle birlikte aynı meslek gruplarındaki işletmeler ile aramızdaki farkı ortaya koymayı hedefliyoruz.

4. Tasarım Çalışmaları
1, 2 ve 3. maddelere bahsi geçen konuları tamamladıktan sonra elimizdeki veriler ile Photoshop ve Sketch'de size özel ve sizi tamamlayacak bir arayüz tasarlarız.

Arayüz tasarımında geçen süreç şöyle de özetlenebilir;

  • Kullanıcı deneyimi tasarımı (UX Design)
  • Kullanıcı arayüzü tasarımı (UI Design)
  • Mobil kullanıcı deneyimi tasarımı (Mobile UX Design)
  • Mobil arayüz tasarımı (Mobile UI Design)

5. Prototip, Taslak Sunumu
Tasarlamış olduğumuz arayüz çalışmaları bir görselden ibaret olduğu için bunu sizin prototipini canlı olarak görüyormuş gibi hazırlayarak beğenilerinize sunarız

6. Yazılım Çalışmaları
Sizin onayınız dahilinde Prototip, Taslak Sunumu aşamasından geçen bu işleyişin ardından yazılım çalışmalarına başlanır.

İşleyiş şu şekildedir;

  • HTML5, CSS3, ASPx, jQuery, JavaScript, MSsql teknolojilerinden oluşan sistem yapısı
  • Temel düzeyde arama motorları optimizasyonu yapılmış kod yapısı (SEO)

7. Mobil Uyumluluk
Tüm platformlarda görüntülenebilen tam uyumlu tasarım (Mobil Cihaz Entegrasyonu)
Cross-Browser kontrolleri ve adaptasyonu

8. Yönetim Paneli Çalışmaları
Size özel içerik yönetim sistemi hazırlanması
İçerik yönetimi uygulama geliştirme (CMS Development)

9. Test ve Analiz
Baştan sona yapılan herşeyin titizlikle incelenerek kodlama bölümünde oluşabilecek hataların düzeltilmesi,
Gerekli güvenliğin sağlanılması

10.Yayındayız!
Artık markamız yeni yüzüyle hedef kitlesine ulaşmak için yayında!