Web Site Analiz Raporları

Web siteme kaç kişi girdi? Hangi ürünleri inceledi? En çok satılan ürünler hangileri?

Bu ve buna benzer bütün sorularınızın cevabı çok zor değil. Ziyaretçilerinizle daha yakın bir bağ kurmak isterseniz bu artık mümkün. Hangi ziyaretçilerin hangi kategori ile ilgilendiği, markanızdan beklentilerini ölçmek, internet dünyasında yerinizi öğrenmek için her an güncel raporlamaları kullanabilirsiniz.


Gerçek Zamanlı raporlama: İşlemleri, gerçekleştikleri sırada ölçün

Sitenizde kaç kullanıcı olduğunu gerçek zamanlı olarak görün, nereden geldiklerini ve neleri görüntülediklerini öğrenin. Gerçek Zamanlı raporlama ile, sitenizdeki yeni içeriğin sevilip sevilmediğini veya o günkü promosyonun sitenize trafik çekip çekmediğini öğrenebilir ve tweet'ler ile blog gönderilerinin anlık etkilerini görebilirsiniz.


Özel Raporlar: Analiz etmek istediğiniz bilgileri belirleyin

Birkaç dakikada, kendi belirlediğiniz metrikleri içeren bir gösterge tablosu oluşturun. Verileri ayrıntılı bir şekilde incelemeye gerek kalmadan, ihtiyaç duyduğunuz yanıtlara anında erişirsiniz. İş arkadaşlarınızla paylaşacağınız raporlar oluşturun ve paylaşılması gereken bilgileri gün ışığına çıkarın.


Özelleştirilebilen Değişkenler: Kendi özel segmentlerinizi oluşturup analiz edin

Özelleştirilebilen değişkenler, müşteri segmentlerinizi anlamanıza ve sitenizle ne kadar etkileşim içinde olduklarını öğrenmenize yardımcı olur, işletmeniz açısından en önemli olan müşteri verilerini toplamanıza olanak tanır.